Tkáčske stroje a zariadenia a náhradné diely, Náhradné diely pre radenie a prevodovku, Rastlinný a živočíšny olej, Olej na kúrenie, Mazací olej, Elektrický materiál, Regulátor-stabilizátor napetia, Použitý tovar, Bielizňové výrobky, Vysávače, Ostatné, Aukcie, Projekty súvisiace so službami, Pneuservis
astelux-srl.italiantrade.sk
ASTELUX srl
26, v. F.lli Rosselli
Belluno
321 00
internet:
www.asteluxsrl.com
K tradičným výrobkom patria aj klasické obrazové rámy, napínacie rámy, priemyselné a krycie lišty a brikety. Obrazové rámy sa vyrábajú klasickou technológiou. Obrazové rámy sú rozdelené na blondelové, hladké, ozdobné, oválne, v rôzných rozmeroch a farbách.
Máme vlastnú rámovaciu službu, ktorá vykonáva rámovanie obrazov. Štyri reprezentačné predajne sú určené ako zberne objednávok pre rámovanie obrazov. Významný je aj prínos pre rozvoj rámovacích služieb v Českej republike dovozom rámovacej techniky a materiálov.